משלוחים והחזרות

משלוחים:

משלוחים חינם בכל קנייה

משלוחים עד הבית בעלות של 29.90 ₪

בבחירת איסוף עצמי מהסניף אין חיוב נוסף של דמי משלוח.

משלוח עד הבית – המשלוח מגיע עם שליח עד הבית או מקום העבודה בהתאם לכתובת שציינת בהרשמה לאתר או בעת הרכישה. המשלוח יגיע אלייך בטווח של עד 4 ימי עסקים (ימי עסקים הינם ימי חול א-ה ואינם כוללים סופי שבוע, חגים ומועדים וערבי חג. יום ההזמנה אינו נחשב ליום עסקים).

איסוף מסניף– המשלוח שלך יגיע לחנות בדיזינגוף 162 ת”א עד 4 ימי עסקים ממועד ההזמנה (שימו לב- יום ההזמנה אינו נחשב ליום עסקים). אין לגשת לסניף לאיסוף החבילה טרם קבלת עדכון מהסניף.

החזרות:

ניתן להחזיר פריט שנרכש באתר תוך 14 ימי עסקים מיום קבלת המשלוח/איסוף החבילה או קבלת המסמך המכיל את פרטי העסקה- המאוחר מבניהם (או 7 ימי עסקים במקרה של פריט שנרכש בסייל), בהנחה שלא נעשה בו שימוש והוא יוחזר עם תווית מחוברת ובצורתו המקורית בצירוף חשבונית. תנאים אלו תקפים להחזרה באמצעות שליח או בחנות.לא ניתן להחזיר או להחליף פרטי הלבשה תחתונה.

ניתן להחזיר מוצר בחנות הדגל בתל אביב ללא עלות או באמצעות שליח בעלות של 29.90 ש”ח.
לביצוע החזרה באמצעות שליח יש לפנות לשירות הלקוחות במייל leejeans@mgin.co.il עם פרטי הבקשה ופרטי ההזמנה המלאים ונציג יחזור אליכם לתיאום האיסוף. 

לתשלום עבור האיסוף נא ללחוץ כאן.

ההחזר יבוצע תוך 14 ימי עסקים מיום קבלתו במחסן הלוגיסטי לאשראי ממנו בוצעה העסקה.

שמירת זכויות – הרשת שומרת לעצמה את הזכות לתקן ו/או לשנות את תקנון שליחת ו/או החזרת המוצרים בכל עת שתמצא לנכון. מדיניות שליחת ו/או החזרת מוצרים זו נוסחה בלשון זכר מטעמי נוחות בלבד, אך מיועדת לנשים וגברים כאחד.